if_photoif_put_inmenu
Вінком Компані
Зателефонуйте нам!
+38 (050) +38 (050) 747-18-14 Показати
+38 (093) +38 (093) 101-61-91 Показати

Чи має значення колір поліпропіленової стрічки?

17 березня 2021

Чи має значення колір поліпропіленової стрічки?


У телефонних консультацій нам дуже часто задають питання, чому сіра стрічка поліпропіленова пакувальна коштує дешевше білої. Іноді клієнти і зовсім просять продати саме зелену стрічку, а потім чіпляються до кольору, сприймаючи його індикатором якості.


Настав час остаточно розібратися в питанні, від чого залежить колір стреппинг стрічки. А залежить він від використаної сировини, зокрема від гранули. Чи має він вплив на якість? Ледве. Варто розуміти, що на ринку присутня поліпропіленова стрічка первинна і вторинна (з первинного або переробленої сировини відповідно).


"Первинна нерухомість" прозора і на українському ринку практично не існує, так як сировина коштує дуже дорого і вітчизняні підприємства не готові платити за таку стреппинг стрічку. Під нею прийнято продавати білу стрічку, яка є сумішшю первинної та вторинної гранули.


Принципова відмінність між представленої первинним і вторинним в тому, що перша менше розтягується. Це буде актуально для підприємств, які довго зберігають продукцію на складі (близько року) в запакованому стані, або в разі далеких перевезень. Також, біла пакувальна стрічка - обов'язкова умова для експорту.


Якщо Вам стреппинг необхідний тільки, щоб відправити товар з Харкова до Львова, то вам цілком вистачить і сіркою стрічки. До тоому ж завжди запитуйте у постачальників, скільки стрічка витримує за фактом на розрив. Це найголовніша і принципова її характерівтіка, від якої варто відштовхуватися при її виборі.


У нашій компанії Регіон-Поставка + вся представлена ​​біла стрічка - посилена. Ми з успіхом поставляємо її великим підприємствам по всій Україні для відправки товару на експорт або ж для упаковки під пресом. Ми ніколи не радимо зайвого клієнту і підбираємо пакувальні рішення, грунтуючись на ваших потребах. Телефонуйте нам за телефонами, щоб отримати детальну консультацію.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×