if_photoif_put_inmenu
Вінком Компані
Зателефонуйте нам!
+38 (050) +38 (050) 747-18-14 Показати
+38 (093) +38 (093) 101-61-91 Показати

Поліпропіленова стрічка та типи її скріплення

17 березня 2021

Поліпропіленова стрічка та типи її скріплення

Кожен стикається з тим, що недостатньо просто купити пакувальну стрічку. Потрібно також прийняти рішення про те, який спосіб віддати перевагу, щоб її зафіксувати. І сьогодні Регіон Поставка разом з Вами буде розбиратися, які взагалі існують типи її скріплення, а також розглянемо переваги і недоліки кожного з них.

Основні моменти

На сьогодні можна виділити три основних способи її кріплення:

Пряжка металеваСкріпи для стрічкиЗа допомогою спайки

Тут ви знайдете наші комплекти зі стреппинг стрічкою, а якщо залишаються питання і потрібна допомога, то можете зв'язатися з нашими менеджерами.

Якщо ви віддаєте перевагу скріпу для стрічки, то крім натяжителя Вам ще знадобиться придбати кліщі. Або ж зупинитися на пристрої 3 в 1. З його допомогою натягується і обрізається стрічка пакувальна поліпропіленова й одночасно на ній фіксується скрепа.

Спайку Вам може забезпечити або напівавтоматичне обладнання, яке працює в основному з вузькими стрічками. Або ж ручний інструмент, що працює від заряду акумулятора.

Нижче ми розглянемо кожен спосіб докладніше.

Нічого не приховуючи зізнаємося, що це найбільш ходовий спосіб скріплення стрічки. Під час натягу вона фіксується за так звані вусики пряжки, що і забезпечує надійність вузла. Не переживайте, вислизнути з пряжки вона фізично не зможе.

Як вже говорилося, для металевої пряжки Вам буде потрібно тільки натягувач. Упаковка при цьому здійснюється в наступній послідовності:

1. Товар обертається стреппинг стрічкою.

2. Візьміть вільний кінець стрічки, трохи зігніть, протягніть в пряжу і зафіксуйте за «вусик».

3. Те ж саме виконайте з іншого краю стрічки.

4. Візьміть натягувач і натягніть їм стрічку. Іноді якість натягу перевіряють по характерному дзвінкому звуку, який видає стрічка, якщо її зачепити пальцями.

5. Після того, як Ви переконалися в тому, що натяг досить, пакувальна стрічка відрізається натяжителем.

У такого способу є цілий ряд переваг:

· По-перше, це найпростіший варіант, що вимагає всього один інструмент

· По-друге, під час транспортування у Вас завжди є можливість підтягти стрічку, якщо в тому буде необхідність

· Натяжкою можна виробляти з будь-якого становища. За рахунок цього пряжку часто вибирають для упаковки високих палет

· Надійність кріплення

Кріплення пп стрічки на скріпу

Другий за популярністю компанія - це поліпропіленова стрічка і скрепа обтискна. Крім натяжителя для упаковки будуть потрібні кліщі, щоб затиснути на стрічці скріпу. Існують також інструмент 3 в 1, найбільшою популярністю в Україні користується XL Milano - пристрій італійського виробництва.

Однак використання XL Milano має ряд нюансів:

Його не варто використовувати для упаковки порожніх коробок, так як він може продавлювати їхНезручною стане упаковка з вертикального положенняВ ідеалі його можна використовувати лише на горизонтальних твердих поверхнях

Але незважаючи на це все, XL Milano 3 в 1 замінює два інструменти, що в певних випадках буде досить зручно.

Пристрій 3 в 1

Основними перевагами тандему скрепа + поліпропіленова стрічка можна назвати наступні:

Підходить для важких вантажівУ деяких випадках упаковка на скріпу є обов'язковою умовою, що висуваються до упаковки товаруМіцність і надійність не поступається упаковці на пряжку

Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, то можете зв'язатися з менеджерами компанії Регіон-Поставка. Ми допоможемо Вам з вибором пакувальних матеріалів для конкретно Ваших потреб. У нашому асортименті є все необхідне для того, щоб Ваш вантаж прибув до місця призначення цілим і неушкодженим.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×