if_photoif_put_inmenu
Вінком Компані
Зателефонуйте нам!
+38 (050) +38 (050) 747-18-14 Показати
+38 (093) +38 (093) 101-61-91 Показати

Інструменти та обладнання для обв`язування стрічкою

Інструменти та обладнання для обв`язування стрічкою

У цьому розділі Ви зможете підібрати пакувальні інструменти і устаткування, такі як натяжители, кліщі, напівавтомати, візки розмотувальники і інше. Мабуть, найважливішим інструментом для затягування стрічки служить натяжитель, який потрібний для ручної упаковки на пряжку або скріпленню.


Зверніть увагу, якщо Ви користуєтеся пакувальними затисками для стрічки (скріплення), то Вам треба додатково придбати кліщі, які дозволять затиснути її на стрічці. Або ж зупинитися на пристрої 3 в 1 - XL Milano - італійський комбінований пристрій, що дозволяє натягнути стрічку, зафіксувати на ній скріпу та обрізати стрічку. Треба проте помітити, що XL дозволяє запакувати тільки на плоскій, стійкій горизонтальній поверхні.


Напівавтомати служать для упаковки товарів вузькими стрічками від 5 мм до 12 мм Відповідно, настроюється він під певну ширину Вашої стрічки. Дуже часто використовується для упаковки коробів, профілів і дощок. Для зручності і економії стрічки на підприємствах часто використовуються диспенсери стрічки, так звані візки розмотувальники.


Бобіна надівається на барабан такого візка, і може легко транспортуватися по усьому складу. Завдяки цьому стрічка не плутається і не брудниться об брудну підлогу. Попереду на візку є спеціальний відсік, куди зручно складати скріплення, рукавички, інструменти і інші деталі для упаковки. Якщо Ви тільки плануєте закупівлю пакувальних матеріалів і сумніваєтеся у своєму виборі, то зв`яжіться з нашим менеджером і він допоможе Вам визначитися.

Схожі розділи

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×